Güncel olmayan bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir gezinme deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.

Yükleniyor...

Seyahat Acentemizle En İyi Destinasyonların Keyfini Çıkarın

Dünyayı Bizimle Keşfedin

Profesyonel Seyahat Uzmanlarından oluşan bir ekip

Deneyimlerimize Güvenin

Bir Sonraki Tatil Seyahatinizi Bizimle Oluşturun

Turunuzu Oluşturalım

Kurumsal Etkinlikler

Bir etkinliği gerçekten unutulmaz kılmanın farkı ay-rıntılardadır. Bright Turizm ve Organizasyon; teşvik programları, ürün lansmanları, satış ve pazarlama toplantıları, konferanslar ve daha fazlası için Bütüncül Toplantı ve Hizmet yönetimi sunar.

Bireysel Etkinlikler

Bright Turizm ve Organizasyon, Şirket yetkililerinin bireysel olarak planladıkları seyahatlerinde de yanı-nızda. İş amaçlı bireysel Yurt içi ve Yurt dışı iş gezile-rinde, etkinlik, kongre, seminer ve fuar katılımlarında ihtiyaç duyulacak tüm aşamalarında hizmet sunar.

Kreatif

Bright Turizm ve Organizasyon ile gerçekleştirilen etkinliklerinizde markanızın veya etkinliğinizin ne anlatmak istediğini ve anlatılanları kimlerin, ne şe-kilde duymasını istediğiniz belirlenir ve hedefinize uygun etkinlik strateji oluşturulur

 
  Hizmet 1  
 
  Hizmet 1  
 
  Hizmet 1  
 • Seminer ve Vizyon Toplantıları

  Seminerler aynı amaç için bir çok paydaşın bir araya gelmesine olanak sağlıyor. Dolayısıyla Sektörlerin geleceklerini konuşmak ve vizyon geliştirmek için doğru bir platform. Seminerlerin başarılıya ulaşması için detaylı hizmet oldukça önem taşır. Dernek ve kurum organizasyonlarının profesyonel şekilde tamamlanması, verimin artması açısından oldukça önemlidir. Bright Turizm olarak seminerlerinizin ve Vizyon toplantılarınızın başarılı geçmesi için çalışırız. Seminerle birlikte yapılacak fuar organizasyonu sponsorluk konusunda da destek sağlamaktadır. Seminerin daha verimli bir hale gelmesi adımlarını planlamak ve uygulamak bizim işimiz. Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar ile Bright Turizmi seminer ve zirve toplantılarında Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı haline getirdi.

 • Bayi Toplantıları

  Bayi toplantıları; bayilik sistemi ile çalışmakta olan kurum ya da şirketlerin; dönemsel olarak bayileri ile bir araya getirilmesidir. Başka bir deyişle Bayi toplantıları; geçmiş ve gelecek dönem kapsamında değerlendirme ve hedeflerin konuşulduğu alanlardır. Bayi toplantılarının başarılı, eksiksiz ve sorunsuz geçmesi oldukça önemlidir. Şirket organizasyonların ya da bayi toplantılarının profesyonel şekilde tamamlanması, verimin artması açısından özellikle önemlidir. Bright Turizm olarak bayi toplantılarınızın başarılı geçmesi ve gecenin sonunda yapılacak bir konser ile bitirilmesi sonuçta toplantının daha keyifli bir hale gelmesi adımlarını planlamak ve uygulamak için her zaman hazırız! Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar, Bright Turizm’i teşvik ve bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı haline getirdi.

 • Lansmanlar ve Açılışlar

  Bright Turizm pazara sunulan yeni ürününüze değer katmak için çalışır. Günümüz piyasasında, özellikle ürün, marka çeşitliliğinin ve rekabeti oldukça fazla. Yeni bir ürün ya da hizmetin pazarda kendine yer açması için markalaşması ve hatta marka değerini artırması gerekiyor. Öncelikle İleri teknolojinin tüm avantajlarından yararlanın. Sonuçta bu ticari zeka ve itibarınızın aynası niteliğindeki ürün ve markanızın değerini ve önemini vurgulayın. Bunun için doğru ışık, güçlü ses ve kaliteli görüntü ile donatılmış çarpıcı etkinliklere ihtiyacınız olacak. Gelin sizi bir adım öne taşıyalım! Lansman etkinliklerinin devamlılığı şirketin ciro ve karının artmasını sağlar.

 • Ödül Törenleri ve Partiler

  Kurumsal bir etkinliğe ev sahipliği yapmak özel dokunuş gerektirir. Tüm müşterilerinizin bir arada olduğu enerjik ve eğlenceli bir gala organizasyonu mu planlıyorsunuz? Öyleyse ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru bir kurumsal etkinlik planlama şirketine ihtiyacınız var. Sonuçta organizasyonunuz gerçek bir parti ve eğlence havasında geçmesi buna bağlıdır. Özellikle profesyonel hizmet desteği, etkinliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak kurumsal etkinlik fikirlerini bulmanıza ve planlamanıza yardımcı olacaktır. Kurumsal etkinlik planlaması, diğer etkinlik planlamalarından özellikle farklıdır. Çünkü her etkinlik birden fazla amaca hizmet edebilir. Bir şirket tatil organizasyonu ile iş arkadaşlarına sosyalleşme fırsatı verebilir. Yıl sonu organizasyonlarını “yeni yıl” da yeni bir yön için heyecan yaratmakta kullanabilir. Böylece iç iletişiminize de katkı sağlar. Bright Turizm bu özel günlerinizde sizin yanınızda! Tüm detayları sizin için planlar. Üstelik sizin bütçenize en uygun olan etkinliği gerçekleştirir.. Size sadece bu güzelliği yaşamak kalır.

 • İç İletişim ve Eğitim Toplantıları

  Firmanıza katılan yeni personelleriniz veya firmanızın yapı taşı personelinizin geliştirilmesi amacıyla yapılan toplantılar. İş arkadaşlarınız olan iç müşterinize verdiğiniz mesajların en büyük kısmını oluşturur. Bundan dolayı verilen eğitimin kalitesi kadar artı değer olarak ne kazandırdığı büyük önem taşımaktadır. Eğitim ve iç iletişim toplantıları kurumların özellikle önem vermesi gereken etkinlikler olmalıdır. Bright Turizm olarak bütçeleme ile başlayan; yer seçimi, teknik altyapı, ikramlar gibi ana hatlarında hizmet veriyoruz. Bununla birlikte katılımcıların dikkatlerinin eğitim süresi boyunca nasıl çekilebileceği gibi stratejik detaylarla devam eden bütün süreçler boyunca yanındayız.

 • Incoming ve Outgoing MICE Grupları

  Çokuluslu şirket müşterilerimizin bir çoğu son yıllarda toplantılarını özellikle ülkemiz de yapıyor. Uzmanlığımız özellikle dünyanın birçok ülkesinden gelen profesyonel iş ortak ve arkadaşlarına ev sahipliği yapmak konusunda. Gelen kişilerin profiline, ziyaret amaçlarına ve özellikle müşterimizin bütçesine en uygun alternatifleri sunuyoruz. Konaklama, karşılamalar, hizmetler ve bunun yanında farklı grupların taleplerine verdiğimiz akademik içerikli organizasyonların yanı sıra yurt dışından gelen basının da ev sahipliğini de yapıyoruz. Kısacası, Global iş ortaklarımızdan gelen tüm misafirlerinin Türkiye’deki yerel hizmetleri ve münferit turları da keyifle organize ediyoruz.

 • Yurt İçi Rezervasyon Hizmetleri

  Kurumsal ve münferit müşterilerimizin yurt içindeki otel transfer, araç kiralama organizasyonlarını tecrübeli personelimizle seyahat politikanıza uygun biçimde üstelik rekabetçi fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. En önemlisi, Mutabakat ve raporlama hizmetlerine büyük önem veriyor ve uyguluyoruz.

 • Sanal Etkinlikler

  2020 yılında hayatımıza giren Pandemi ile yaşadığımız yeniliklerden biri de sanal toplantılar oldu. Bundan böyle de hayatımızda yer almaya devam edecek gibi görünüyor. Etkinlik dünyasında önemli bir parçası olarak hayatımızda daha çok yer almaya başlayan dijital etkinliklerde; planlamadan tasarıma, amaca yönelik uygun platform seçiminden konuşmacı alternatiflerine kadar gerçek bir etkinlikte olduğu gibi tüm aşamalarda yanınızdayız. Artık yeni normalde Hibrit toplantılar vazgeçilmez önceliğimiz olacak gibi görünüyor. İki farklı platformu aynı zamanda çevirim içi ve çevirim dışı iki farklı etkinlik olgusunun bir arada bulunması nedeniyle özellikle önemli. Sonuç olarak Hibrit etkinlikler ile her türlü organizasyonu daha ilgi çekici, doğru ve yaygın hedef kitleye etkileşimi hedefliyoruz. Sanal fuardan, sanal tura, online toplantı, konferans, kongre, lansman ve hatta iş ağı oluşturma gibi değişik amaçlara yönelik uygulanabilen toplantılar planalanabiliyor. Etkinlik için uygun platform seçimi bu nedenle önemli. Bright olarak organizasyonun hedefine göre özel çözümler tasarlıyor, içerik oluşturuyor ve tüm bunların raporlaması ile sonuç analizleri yapıyoruz.

 • Yaratıcılık ve PR

  Bright Turizm ve Organizasyon ile gerçekleştirilen organizasyonlarınızda; Markanızın veya organizasyonunuzun ne anlatmak istediğini ve anlatılanları kimlerin, nasıl duymasını istediğiniz belirliyoruz. Strateji oluşturuyoruz, Organizasyon öncesinde ve sonrasında yapılacak çalışmalar planlıyoruz. Mekanın yaratmasını istenen etkiye göre teknik, ses, ışık ve görüntü sistemlerinin kullanıldığı projeleri planlama, bütçeleme ve uygulamasını yapıyoruz. Toplantı içeriğine en uygun etkiyi yaratacak video veya Animasyonlu sunumlar hazırlıyoruz. Bright Turizm ve Organizasyon, güçlü PR ekibi ile, Organizasyonun veya markanızın Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin gibi aktif kullanılan sosyal medya mecralarında organizasyonunuza özel sayfaları yapılandırırız. Organizasyonunuzun içerik dilini oluşturur, çalışmalarını ve raporlanmasını yapar. Özel Röportaj ve haber çalışmaları yapar. Mecra diline ve kurumsal kimlik dilinize uygun basın bültenleri ile organizasyonunuzun ses getirmesine destek olur. İş ortaklarımızın markalaşma süreçlerinde de çözüm ortağıyız. Tüm projelerimizde, birlikte çalıştığımız markaların ihtiyaçlarına hizmet edecek sürdürülebilir iletişim konseptleri tasarlayıp, bu konseptleri yaratıcı ve etkin uygulamalarla hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Katılımcı profiline, etkinlik amaçlarına uygun ve özelliklerine talebe uygun bütçe alternatifleri sunuyoruz.

Birinci Sınıf İzlenimlerSizi Bekliyor!

Acentemiz, gezginlere dünyanın her yerindeki destinasyonlarla çeşitli turlar ve geziler sunmaktadır. Hayalinizdeki turu bulmak için web sitemize göz atın!

Şimdi Tur Rezervasyonu Yapın