Güncel olmayan bir tarayıcı kullanıyorsunuz. Daha hızlı, daha güvenli bir gezinme deneyimi için bugün ücretsiz olarak yükseltin.

Yükleniyor...

Seyahat Acentemizle En İyi Destinasyonların Keyfini Çıkarın

Dünyayı Bizimle Keşfedin

Profesyonel Seyahat Uzmanlarından oluşan bir ekip

Deneyimlerimize Güvenin

Bir Sonraki Tatil Seyahatinizi Bizimle Oluşturun

Turunuzu Oluşturalım

Kurumsal Etkinlikler

Bir etkinliği gerçekten unutulmaz kılmanın farkı ay-rıntılardadır. Bright Turizm ve Organizasyon; teşvik programları, ürün lansmanları, satış ve pazarlama toplantıları, konferanslar ve daha fazlası için Bütüncül Toplantı ve Hizmet yönetimi sunar.

Bireysel Etkinlikler

Bright Turizm ve Organizasyon, Şirket yetkililerinin bireysel olarak planladıkları seyahatlerinde de yanı-nızda. İş amaçlı bireysel Yurt içi ve Yurt dışı iş gezile-rinde, etkinlik, kongre, seminer ve fuar katılımlarında ihtiyaç duyulacak tüm aşamalarında hizmet sunar.

Kreatif

Bright Turizm ve Organizasyon ile gerçekleştirilen etkinliklerinizde markanızın veya etkinliğinizin ne anlatmak istediğini ve anlatılanları kimlerin, ne şe-kilde duymasını istediğiniz belirlenir ve hedefinize uygun etkinlik strateji oluşturulur

Hakkımızda

22 Yıllık Turizm ve Organizasyon Deneyimi
Bright Turizm, 1998 yılında İstanbul'da kurulan, A sınıfı seyahat acentası ve etkinlik şirketidir. Küresel etkinlik dünyasında söz sahibi bir seyahat acentası ve etkinlik yönetim markası olarak tanınmaktadır.

TURSAB A Sınıfı Belge Sahibiz
Bright Turizm, TURSAB A sınıfı belge sahibidir. Etkinliklerde TURSAB belgesi olmayan firmalarla çalışılmaması gerektiğine özellikle dikkat çekmektedir.

22 Yıllık Deneyimli Ekip
Turizm ve organizasyon sektöründe 22 yıldır deneyimli ekibi ile hizmet veren Bright Turizm, bu nedenle başarılıdır.

Küresel Etkinlik Dünyasında Söz Sahibi
Bright Turizm, Türkiye, ABD, Avrupa ve Asya'da birçok şehirde etkinlikler yapmış ve yapmaktadır. Uzman kadrosundan aldığı güçle küresel etkinlik dünyasında söz sahibi bir seyahat acentası markasına dönüşmüştür.

NATO'ya Yetkili Acente
2008-2012 yılları arasında NATO İstanbul'a yetkili acente olarak hizmet veren Bright Turizm, güvenlik konusunun özellikle önem taşıdığı bu alanda başarı yakalamıştır. NATO üyesi ülkelerin birçok kurumsal etkinliğini başarıyla gerçekleştirmiştir.Güçlü Marka Algısı
Özellikle etkinlik sektörünü yakından takip eden öncü markalar arasında güçlü bir marka algısına sahiptir. Pazarlama iletişiminde ve uygulamada, küresel ve ulusal çapta dernekler ve kurumlar ile işbirliği yapmaktadır.

Başarılı İletişim Stratejileri
Etkinlik pazarındaki başarıları ile dikkat çeken markanın iletişim stratejileri, etkinlik geliştirme uzmanlığı ve müşteri dönüşleri ile uyumlu olarak şekilleniyor.


Bright Tour Şirket Bilgilerimiz
Şirket Ünvanı: TB TURİZM ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.
Seyahat Acentası Adı: BRIGHT TRAVEL – Turizm Seyahat Acentası
TÜRSAB Belge No: A – 5772
Ticaret Sicil No: 653 961
Adres: Büyükdere Cad. Plaza 33 No:33-35 Kat:2 Daire:6 34381 Şişli İstanbul
Telefon: +90 (212) 356 47 56 (pbx)
Email: info@brighttour.com
Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acentaları Birliği – TÜRSAB

Birinci Sınıf İzlenimlerSizi Bekliyor!

Acentemiz, gezginlere dünyanın her yerindeki destinasyonlarla çeşitli turlar ve geziler sunmaktadır. Hayalinizdeki turu bulmak için web sitemize göz atın!

Şimdi Tur Rezervasyonu Yapın