Kurumsal Etkinlikler

Bir etkinliği gerçekten unutulmaz kılmanın farkı, ayrıntılarda gizlidir. Kurumsal Etkinlikler özenli çalışmayı gerektirir. Destinasyon seçiminin yanı sıra, Bright Turizm ve Organizasyon; teşvik programları, ürün lansmanları, satış ve pazarlama toplantıları, konferanslar ve daha fazlası için Bütüncül Toplantı ve Hizmet yönetimi sunar.

Konaklama ve kayıt, bireysel ve grup hava ve kara taşımacılığı, lojistik, Teknik sahne üretimi, sergi yönetimi, ekipman temini, bütçe planlama ve etkinlik yönetimi gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Bright  Turizm ve Organizasyon, Toplantı, Satın Alma ve Destinasyon Seçiminizde, kuruluşunuzun etkinlikleri için mekânları araştırma, iletişim kurma ve değerlendirme zaman alan görevini yöneterek toplantı planlama sürecini kolaylaştırır. Bright Turizm, Otel ve Mekanlardan özel teklifler alır ve tüm destinasyon seçim sürecini sizin adınıza yönetir.

Kurumsal Etkinlikleriniz için hemen teklif alın

Almanya Berlin ama paris ve londra toplantı için uygundur. Fuar için Frankfurt, Barcelona fakat Moskova da önemlidir. Fuar katılımcıları farklıdır lakin iyidir. Toplantı kongre seminer yalnız simultane önemlidir. Kongre yapmak zordur ancak doğru kongreler dünya ya bilgi yayar. İspanya üstelik bayi toplantısı için iyi bir destinasyondur. Oysa bilgi paylaşımı toplantı kongre seminerlerin asıl amacıdır. Aynı zamanda Turizm i hareketlendirir. Daha çok ucuz uçak bileti olmasını sağlar. Bu nedenle hareket iyidir. Böylelikle dünya turizmi gelişir.

Başka bir deyişle kurumsal etkinlikler doğru yapılmalıdır. Bundan dolayı kurumsal etkinlikler önem taşır. Bunun yanında seyahat acentası etkinlik şirketi çalışır. Bununla birlikte medikal toplantı yapılmalıdır. İlk olarak Antalya, İstanbul, Ankara ,İzmir Bursa vize ye ihtiyaç duyar. ilk olarak eğitim, bayi toplantısı konusu önceliklidir ama seminer kongre unutulmamalıdır. Son olarak Kayseri, Gaziantep, Salda gölü gelir. Bu yüzden seyahat acentası, etkinlik şirketi olmak iyidir. Hatta kısa sürede dubai vizesi alırız. Bundan böyle pasaport harcı konusunda destek oluyoruz. Artık dubai vizesi almak çok kolay. Kısacası Seyahat acentası turist getirir. Sonuçta otel rezervasyonu yapar. Öncelikle Turizm acentası olmak gerekir. TURSAB a bağlı olmak özellikle önemli. Çünkü yasal acenta güvenlidir. Türsab üyesi seyahat acentası güveniidir.

tr_TRTurkish