Hakkımızda

Bright Turizm 22 yıllık turizm ve organizasyon deneyime sahiptir. Bunun yanında Bright Turizm, 1998 yılında İstanbul’da kurulan, A sınıfı Seyahat acentası ve Etkinlik şirketidir. Aynı zamanda küresel etkinlik dünyasında söz sahibi seyahat acentası ve etkinlik yönetim markası olarak tanınmaktadır. Bright Turizm TURSAB A sınıfı Belge sahibidir. Etkinliklerde TURSAB belgesi olmayan firmalarla çalışılmaması gerektiği üzerinde özellikle dikkat çekmektedir.

Turizm ve organizasyon sektöründe 22 yıldır deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir bu nedenle başarılıdır. Bright Turizm Seyahat Acentası 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Uzman kadrosundan aldığı güçle sonuçta küresel etkinlik dünyasında söz sahibi bir seyahat acentası markasına dönüşmüştür. Bright; Türkiye, ABD, Avrupa ve Asya , ülkelerininde aralarında bulunduğu birçok şehirde etkinlikler yapmış ve yapmaktadır.

2008 – 2102 yılları arasında NATO İstanbul tarafına yetkili acente olarak hizmet vermiştir. Üstelik güvenlik konusunun özellikle önem taşıdığı bu alanda başarı yakalamıştır. Dolayısıyla NATO üyesi ülkelerin birçok kurumsal etkinlikliğini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Özellikle etkinlik sektörünü yakından takip eden öncü markalar arasında güçlü bir marka algısına sahiptir. Bright, pazarlama iletişiminde ve uygulamada, küresel ve ulusal çapta dernekler ile aynı zamanda kurumlar ile işbirliği yapıyor. Etkinlik pazarındaki başarıları ile dikkat çeken markanın iletişim stratejileri, etkinlik geliştirme uzmanlığı ve özellikle müşteri dönütleri ile uyumlu olarak şekilleniyor.

Biz

ŞİRKET KÜNYESİ
Şirket Ünvanı:TB TURİZM ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.
Seyahat Acentası adı:BRIGHT TRAVEL – Turizm Seyahat Acentası
TÜRSAB Belge Numarası:A – 5772
Ticaret Sicil No:653 961
Adres:Fahri Gizden Sok. Hacaloğlu Apt. B Blok No:22/1 Gayrettepe / Istanbul, Turkey
Telefon:+ 90 (212) 356 47 56 (pbx)
Elektronik İletişim Adresi:info@brighttour.com
Yetkili Denetim Mercii:Türkiye Seyahat Acentaları Birliği – TÜRSAB

tr_TRTurkish