Bireysel Etkinlikler, İş Gezileri

Bright Turizm ve Organizasyon, Şirket yetkililerinin bireysel etkinlikler ve iş gezileri olarak planladıkları seyahatlerinde de yanınızda. İş amaçlı Yurt içi ve Yurt dışı iş gezilerinde, etkinlik, kongre ve seminer katılımlarında, Fuar ziyaretlerinde gezi için ihtiyaç duyulan her aşamada hizmet sunuyoruz. Bireysel etkinlikler detay gerektirir dolayısıyla titizlikle takip edilmesi gereken bir bölümdür. İş için tek başına başka bir şehri veya ülkeyi ziyaret etmek başlı başına bir zorluktur. Bu nedenle iş gezisinin her adımı programlanmalıdır.

Bireysel Etkinlikler ve iş gezileri için Kara ve Havayolu ulaşım hizmetleri, Uçak bileti, tren bileti, özel araç Otel ve mekan  rezervasyonları Ulusal ve uluslararası kongre ve seminer katılım ve kayıt  hizmeti, İş seyahatleri programlaması ve takibi Fuar katılım organizasyonları Vize hizmeti Kiralık araç hizmetlerinde dolayısıyla seyahatinizin her  aşamasında  yanınızda olur.

Bireysel iş gezilerinde ihtiyacınız olacak her noktada size yardımcı olmaktan memnunuz. Fuarın olduğu ülkedeki ziyaretçilerin konuştuğu dili bilmeyebilirsiniz. Bu nedenle standınızda o ülkenin dilini bilen bir yardımcıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Yurtdışı iş gezilerinde kalan boş zamanı değerlendirmek için rehber isteyebilirsiniz bunun dışında konakladığınız yer ile toplantı mekanı arasında transfere ihtiyaç duyabilirsiniz. Gideceğiniz ülkenin vizesinin süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak dolayısıyla zaman programlamanızı yapmak isteyebilirsiniz. İş gezinizin her adımının doğru geçmesini istiyoruz çünkü biz sizin gezinizi planlamak ve destek olmak için çalışıyoruz.

Bireysel Etkinlikler için Çözümlerimiz;

  • Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti
  • Ulaşım Transferleri
  • Yurtiçi ve yurtdışı araba kiralama
  • Kongre Kayıtları
  • Otel Rezervasyonları
  • Rehber ve şehir turu organizasyonları
  • Karşılama ve Rehberlik Hizmetleri
  • Sosyal Programlar
  • Vize ve Harç İşlemleri   

Vize işlerinizde evrak yükünü üzerinizden atın Evraklarınızın hazırlanmasında yanınızdayız. Güler yüzlü hizmet ile ayrıntılara ve iletişime önem veriyoruz. Vize hizmetleri, Turizm sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve birikim ile kadrosunda uzmanlaşmış bir ekiple beraber çalışmakta olup sadece vize işleri ile ilgilenen iş ortaklığımız bulunmaktadır.

tr_TRTurkish