BRIGHTTOUR

 
 
Los Angeles Turu
  Los Angeles Turu -    Sömestre Los Angeles Turu
Los Angeles Turu

Los Angeles Turu

Los Angeles Turu Rezervasyon Talep

 

Los Angeles Turu Biz Sizi Arayalım

 

SÖMESTRE ŞOK PROMOSYON

 

1. Gün=21 Ocak 2017

Uçuş saatinizden 2 saat önce havalimanında Türk Hava Yolları kontuarda işlemlerinizi tamamladıktan sonra uçuşunuzun bulunduğu kapıda uçuş saatinizi bekleyebilirsiniz. Türk Hava Yolları'nın TK009 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:00'da İstanbul'dan hareket ediyoruz. Aynı gün akşam saat 19:05'de Los Angeles havalimanına iniyoruz. Havalimanından transferimizle birlikte otelimize geliyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde

2. Gün=22 Ocak 2017
Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından panoromik şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Şehir turumuzun ilk durağı Amerika’nın Melekler Şehri olarak tanınan, 2. büyük şehri olan Los Angeles'ı tanıtan bir tur yapacağız. İlk durağımız filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills’e ulaşıyoruz. Burada Beverly Hills’in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Tur sonrası otelimize geri dönüş. Öğleden sonra dinlenmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. Gün=23 Ocak 2017
Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği  San Diego Turuna katılabilirler.  Amerika'nın en güzel 5 kentinden biri olan şehirde, Amerika’nın en büyük, en düzenli parkı unvanına sahip; içerisinde onlarca müze, botanik bahçeleri, tarihi sanat merkezleri ve tiyatroların bulunduğu Balboa Park’ına gidiyoruz. Burada sanatçıların kendi eserlerini sergilediği İspanyol köyü, botanik bahçeleri ve sayısız mimari eserler başlıca görülecek yerlerdir. (Burada fotoğraf makinelerimizi bol bol kullanacağız) San Diego’nun zenginlerinin yaşadığı Coronado adası, da görülecek yerler arasındadır. J Street Marina’da okyanusun kıyısında öğle yemeği molası verdikten sonra,Daha sonra İtalyanların yaşadığı ve İtalyan mimari özelliklerinin hakim olduğu Little Italy’de kısa bir yürüyüş yapacağız. Dönüşte yol üzerinde fokları ve plajlarıyla ünlü La Jolla, daha sonra okyanusun kıyısında çok şirin kafelerin ve hediyelik eşyalar satan dükkânların bulunduğu Sea Port Village'i görüp Los Angeles'a varıyoruz.. Geceleme otelimizde.(Extra San Diego Şehir Turu 150 USD)
 
4. Gün=24 Ocak 2017
Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zamanın. Arzu eden miafirlerimiz extra olarak düzenlenen Universal Stüdyoları turuna katılabilirler.Sabah kahvaltısının ardından çıkılacak bu turda Disneyland’in en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in yaratımcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır (Extra Universal Stüdyoları Turu 160 USD)

5. Gün=25 Ocak 2017
Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin extra olarak düzenlediği sahil kentleri ve alışveriş turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk durağımız Malibu. Filmlere konu olmuş güzellikte sahillerin bulunduğu bu güzel kentte kahvaltımızı ettikten sonra 1911 yılında bir grup Danimarkalılar tarafından kurulmuş olan ve dünyada başka bir benzeri bulunmayan Solvang’e gidiyoruz. Solvang 1911 yılında Danimarkalıların gelip kurduğu 5000 nüfuslu bu şirin Danimarka köyünde kendinizi Avrupa da hissedeceksiniz. Bu yolculuk esnasında muhteşem manzaralara tanık olacağız.Solwang’de şarap tadımı ve çok çeşitli peynir ve hediyelik eşya dükkanlarını gezerek alışveriş yapabileceksiniz. Bir sonraki durağımız Amerika’nın batı sahillerindeki en güzel kentlerinden biri olan Santa Barbara, ilk olarak Pier’de çok güzel bir manzara eşliğinde öğlen yemeğimizi yedikten ve fotoğraf çektikten sonra Santa Barbara’nın meşhur STATE caddesinde yürüyüş ve bu kentle ilgili hediyelik alışverişimizi yapıyoruz. Santa Barbara’dan ayrıldıktan sonra Amerika’nın en büyük ve kaliteli outletlerinden biri olan Premium outletler zincirinin belki de en güzel outleti olan CAMARILLO outletlerine geçiyoruz. İçindeki 160 ayrı mağaza bulunan bu outlette tüm dünya markalarını çok uygun fiyatlarla satın alma imkanımız oluyor. Akşam yemeğimizi de yiyebileceğimiz outletten ayrıldıktan sonra otelimize dönüyoruz. (Sahil Kentleri Turu 150 USD)

6. Gün=26 Ocak 2017
Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zamanın. Dileyen misafirlerimiz, bu gün rehberinizin extra olarak düzenleyeceği Santa Monica turuna katılabilirler. Özel aracımızla gideceğimiz Santa Monica’da trafiğe kapalı olan 3’uncu caddedeki alışveriş merkezini ziyaret edecek, sokakta gösteri yapan sanatçıları seyrederek oradaki restoranlardan zevkinize göre yemek yedikten sonra geri döneceğiz. Califonia’nın en meşhur noktalarından biri olan Santa Monica Hollywood filmlerinin en çok kullandığı manzaralara sahiptir. (Santa Monica Turu 40 USD)

7. Gün=27 Ocak 2017
Otelinizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zamanın. Saat 12:00'de odalarımızı boşaltarak transfer saati olan saat 15:00'de otelimizde buluşuyoruz. Türk Hava Yolları'nın TK10 sefer sayılı uçuşu ile Türkiye'mize dönmek üzere saat 21:20'de Los Angeles'dan ayrılıyoruz.

 

21 Ocak -28 Ocak 2017   

İki kişilik odada kişi başı

Tek kişilik oda farkı

 

Rodendo Beach Crowne Plaza Hotel

 

1972 USD

700 USD

Yeni Sayfa 1
Garanti ve Diğer Banka Bonus Kartları
Taksit Adedi 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 5 Taksit 6 Taksit 7 Taksit 8 Taksit 9 Taksit
Taksit Tutarı 3014 2020 1567 1265 1026 921 740 695
Toplam Tutar 6028 6060 6268 6327 6157 6444 6478 6256

* Türk Hava Yolu ile İstanbul –Los Angeles – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
* Havalimanı vergileri
* Los Angeles’da 7 gece oda bazında konaklama
* Los Angeles şehir turu
* Tecrübeli rehberlik hizmeti
* Tüm transferler
* Zorunlu seyahat sigortası dahildir.

* Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
* Öğle ve akşam yemekleri
* Kişisel harcamalar
* Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5$ önerilir)
* Ekstra turlar
* Amerika Vize Ücreti (210 $)
* Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)

** Promosyon turlarımızda misafirlerimiz tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz. Lütfen satın aldığınız turun satış sözleşmesine dikkat ediniz.
** Misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda bir program için 2 farklı otel kategorisi açılabilmektedir. Bu programların rehberi ve kullanılan otobüsleri ortaktır.
** Trp odalar otellerin müsaitliğine bağlı olup, oteller tarafından konfirme edilmemesi durumunda oda tipi değiştirilmelidir. Bu durumda oluşacak Single oda farkı misafirlerimizden talep edilir. Trp odalarda 3.yataklar ek yatak veya sofa bed olup, standart yataklardan küçüktür. Trp odalarda 3 ayrı yatak garantisi bulunmamakta olup, odalar standart odalardan küçüktür. 
** Programımız grup programı olup, otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır.
** Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile aynı odada kalmaları halinde geçerlidir.
** Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 Kg.’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Brighttour’un sorumluluğunda değildir.
** Brighttour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Brighttour’un sorumluluğunda değildir. Programlarımızdaki vize durumları Türkiye Cumhuriyeti pasaportları bazında verilmektedir. Başka ülke pasaportuna sahip misafirlerimizin vize durumlarını konsolosluklardan ve/veya Brighttour vize departmanımızdan kontrol edilmelidir.
** Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.
** Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile geçerlidir. 20 kişinin altındaki katılımlarda, maliyetlerden dolayı oluşacak farklar satış fiyatına yansıtılır. Fiyat farkı tur öncesinde rehberimizin tarafından bilgilendirilir. Ekstra turların günleri müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumunda, gidilen bölgedeki oluşabilecek olağanüstü hal veya hava koşulları sebebiyle günleri değiştirilebilir.
** Otellerde genellikle check in saati 14:00 (bazı ülkelerde 15:00’dır), check out saati 10:00’dur. (bazı ülkelerde 09:00’dur)
** Turlarımızda yer alan iç hat uçuşlarının saatleri değişebilir. Final saat ve havayolu bilgisi turdan 48 saat önce teğit edilmelidir. Ara uçuş saatlerine göre programın içeriğinde değişiklik yapılabilir.
** Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
** Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.
** Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.
** Uçaksız olarak gruba dahil olan misafirlerimizin, bir başka uçak ile gruba katılmaları durumunda,  grubun oteline ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.
** Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
** Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek isteyen misafirlerimiz ancak biletleri kesildikten sora Türk Hava Yolları uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Ancak programlarımızdaki uçak yerleri grup yerleridir. Grup biletleri turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.
** Programlarda belirtilen uçuş saatleri THY ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun yurt içi veya yurtdışı iç hat uçuşlarını / bağlantılarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
** Programda belirtilen ülkelerarası ve iç hatlarda uçulacak olan havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları artabilir ve saatler değişkenlik gösterebilir. Bu durumda Brighttour sorumlu tutulamaz.
** Programda verilen yol mesafeleri resmi KM mesafeleridir. Ancak trafik, hava şartları, yol çalışmaları, gidilen ülkenin coğrafi konumu ve yol şartları gibi durumlar ile karşılaşıldığında verilen yaklaşık süreler değişebilir.
** Brighttour force majeur veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
** Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda sıvı kısıtlamaları başlamıştır. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru
** Seyahat Sağlık Sigortası yaptırdığınız takdirde lütfen sözleşmenizin kopyasını yanınıza alınız.

 
 
Otel Adı
Size Özel
Şehir
Bölge
Tesis Değerlendirmesi
Pansiyon
Fiyat
Deniz kıyısında
Şehir Merkezinde
 
 
 
 

 
 
 
 

JS Bin
   [ Transfer ]    [ Paket Tur Sözleşmesi ]    [ Yurt Dışı Uçak Bileti ]    [ Gizlilik İlkeleri ]    [ Fiyat Politikası ]    [ Sorumluluk ]    [ Mail Order Form ]    [ İnsan Kaynakları ]    [ Acente Başvuru Formu ]    [ M.I.C.E. ]   
Bookmark and Share

Belge No: A-5772
BRIGHTTOUR
T: 0212 356 47 56 | İstek ve Önerileriniz için info@brighttour.com adresini kullanabilirsiniz.

designed by mescomedia

BRIGHTTOUR 2007 - 2020 ©
 Tüm Hakları saklıdır. Sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.