BRIGHTTOUR

 
 
San Diego da dogum
  San Diego da dogum -    San Diego da dogum
San Diego da dogum

San Diego da dogum

San Diego da dogum Rezervasyon Talep

 

San Diego da dogum Biz Sizi Arayalım

 

Neden Biz

Birleşik Devletler'in Sosyal ve Hukuksal yapısına hakim , güçlü bir ekipten oluşan şirketimiz IDEALOFT LLC Amerika Birleşik Devletlerine kayıtlı olup hem Türkiyede , hemde Birleşik Devletlerde 7/24 hızmet vermektedir .

Neden Amerika

Amerikan vatandaşlığı doğumla kazanılmaktadır ve Amerika topraklarında doğan çocuk, yasalar gereğince başkaca hiç bir şart aranmadan Amerikan vatandaşlığını elde etmektedir.

Neden San Diego

San Diego , bir Kaliforniya eyaletidir , çocuğunuz San Diego da doğduktan sonra Birleşik Devletler vatandaşı olduğu gibi Kaliforniya vatandaşı’da olacaktır.
 • Ulaşım

  +

  Birleşik Devletlerdeki tüm transferlerinizi Lüks araçlar ile yapılacaktır. İstendiği taktirde tarafınıza Türk şöför tahsis edilebilmektedir.

 • Hastahane

  +

  Hastaneniz ABD nin önemli hastanelerinden olup ,size ayrılmış özel odalarınız 5* Otel konforun dadır.

 • Doktor

  +

  xxx.

 • Konaklama

  +

  Konaklama seçeneklerimiz 1+1 den 5+1 e, Şehir merkezinden Okyanus kenarına ve Apartman dairesinden Havuzlu villaya kadar çeşitlilik arz etmektedir..

 • Kurslar
  +

  Muhakkakki Anne adayımızın en az 3 ay ABD de bulunduğu süre zarfında kendisinin stressiz, sıkılmadan zaman geçirmesini sağlamak görevimizdir .Bu yüzden istendiği taktirde Yoga, İngilizce kursu vb. gibi kurslar ile sizlerin zamanının daha eğlenceli ve verimli geçmesini sağlamak amacımımızdır.

 • Alış Veriş
  +

  ABD Alış veriş konusunda özellikle Bebek alış verişinde bir numaradır. Arzu ettiğiniz taktirde sizlere özel aracımızla eşlik edilebilir yada tarafınıza vereceğimiz Mağaza listeleri ve adresleriyle kendiniz Alış verişe çıkabilirsiniz.

 • Gezi +

  İstendiği taktirde San Diego'yu tanıtıcı turlarımız harici , yakın bölgelere (Los Angeles,San Francisco ve Las Vegas gibi) Türkçe rehber eşliğinde sizlere özel turlar yapılabilmektedir..

 • Vize +

  Vize prosedürlerinde ve Online vize formu konusunda yardım tarafımızca sağlanabilmektedir.

 • Vatandaşlık +

  Doğum belgesi ,Sosyal sigorta numarası ve Vatandaşlık işlemlerinde yanınızda bulunulup her türlü işlemler tarafımızca gerçekleştirilecektir.

 • Kordon Bankası +

  Doğumdan sonra bebeğin kordonu ile plasentası arasında kalan kana "kordon kanı" denir. Bu kanın özelliği bebeğin damarlarında dolaşan kandan farklı olması ve kan üretimde görev alan "kök hücreleri (stem cell)" içermesidir. Kordon kanı bankalarında kanların saklanmasındaki amaç bebeğin ileride kemik iliği nakli gerektirecek bir hastalığa yakalanması durumunda kendine ait sağlıklı kök hücreleri kullanılarak tedavi edilebilmesi ve bu sayede uygun kemik iliği vericisi aranması gerekliliğinin ortadan kalkmasıdır. Bu sayede kemik iliği nakline gerek kalmayacaktır. Ayrıca bu şekilde doku uyum sorunu da yaşanmayacaktır.

 • Dil Okulları +

  Hamileliğiniz boyunca San Diegonun dil okullarında ingilizce öğrenmenizi yada var olan ingilizcenizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Idealoft olarak Tüm bu hizmetleri sizin için yerine getirip , Dondurma işlemlerini sizin yerinize yapılmasını sağlayacaktır

Birleşik Devletler'in sosyal ve hukuksal yapısına hakim, güçlü bir ekipten oluşan şirketimiz  Amerika Birleşik Devletlerine kayıtlı olup hem  Türkiye'de , hem de Birleşik Devletlerde 7/24 hizmet vermektedir. Merkez ofisimiz San Diego'da olup, Türkiye'de bulunan  tanıtım ve  irtibat ofisimiz , İstanbul'da Bright Tour seyahat acentesidir ve Amerikada doğum üzerine Danışmalık hizmeti vermektedir.

Brighttour USA 2010 yılında Amerika’da turizm profesyonelleri tarafından kurulmuş olup dünya genelinde birçok is ortağı ve müşterilerine karşılayıcı acente olarak hizmet vermektedir.

Amerika’daki ofisimizle bizi tercih eden seçkin konuklarımız en üst kalitede ve kişiye özel tasarlanmış seyahat çözümleriyle hizmet vermekteyiz.

Brighttour USA Amerika’daki tüm seyahat ihtiyaçlarınız için size özel çözüm ve programlar üretmektedir.
İlkemiz tüm misafirlerimizin tatillerinin her aşamasın tüm seyahat ihtiyaçlarının Amerika’ya geldikleri andan, ülkelerine geri dönene kadar 7/24 karşılanmasıdır.
Stratejimiz sadece en uygun fiyatla hizmet vermek değil tüm seyahatleri boyunca memnun olmalarını sağlamaktır.

Kaliforniya ve San Diego hakkında size vereceğimiz bilgilerden bazıları şunlardır;

 • San Diego’da yaşamak Amerikalıların bile hayalini süslemektedir.
 • En düşük hava sıcaklığı ortalama 10-11 derecedir. Bu yüzden, kasım ayında bile 28 dereceyi görmek pek şaşırtıcı değildir.
 • Birçok kaynak ve resmi kuruluşa göre de Birleşik Devletlerin en iyi planlanmış şehri olarak gösterilmektedir.
 • Herhangi  bir Amerikan vatandaşı (vatandaşı olduğu eyalet harici) herhangi bir Kaliforniya Üniversitesinde okumak istediği taktirde ilk senesinde Kaliforniya vatandaşından daha fazla harç vermek zorundadır. Kaliforniya eyaletinde bulunan Dünyada kabul görmüş bazı Üniversiteler ve  ABD deki sıralamaları şunlardır ; 

California Institute of Technology, Pasadena 3. 
Stanford University, Stanford 4. 
University of California—Berkeley,Berkeley 21.
University of California—Los Angeles, Los Angeles 24.
University of Southern California, Los Angeles 26. 
University of California—San Diego, La Jolla 35. 
University of California—Davis, Davis 42. 
University of California—Santa Barbara, Santa Barbara 42.
University of California—Irvine, Irvine 46. 
Pepperdine University, 58.

 • Sadece üniversiteler değil, orta öğrenim müfredatı da tüm Birleşik Devletlerde gerektiği saygıyı görmektedir.
 • San Diego; Birleşik Devletlerde çocukların en iyi yetişebilecekleri şehir olarak da anılmaktadır. Sebeplerinden birkaçı şunlardır;

San Diego tam 40.000 hektara yayılmış 340 adet park ve 30 adet şehre açık ortak eğlence ve spor  alanı ile 13 adet halka açık havuza ev sahipliği yapmaktadır. Sayısız oyun, su ve eğlence parklarının yanı sıra, Sea World, Lego Land, San Diego Zoo (dünyanın sayılı hayvanat bahçelerinden dir) San Diego’da bulunmaktadır.

 • Boş zamanınızı San Diego’nun sahil bölgesi La Jolla’da geçirip, sahilde güneşlenen fok balıklarını ya da şanslıysanız balinaların göç mevsiminde geçişini izleyebilirsiniz.
 • Dalga sörfü, rüzgar sörfü ve kite surf cenneti.
 • San Diego’ya 1,5 saat mesafede bulunan Los Angeles’taki Disney World ve Universal Studio’ya kolay ulaşım.

Kordon  bankasi ,yada kordon kanı depolanması ülkemizde fazla önemsenmeyen hatta bazı doktorlarımız tarafından gereksiz dahi bulunan bir yöntemdir . Doğduğu an bebeğiniz ile Annenin arasında bir bağ olan Kordon , Kordon bankasından gelen ve doğumu bekleyen görevli tarafından özel korumasına koyulup acilen Kordon bankasına götürülür ve burada muhafaza edilir . ( 25 yıl boyunca) kordon (yada kordon kanı) bankası nedir  ve ne işimize yarar. Önce bunu anlamamız gerekirki , gerekliliğini tam idrak edebilelim;

Kemik, kıkırdak, yağ dokusu, sinir ve bağ dokusu gibi mezenşim dokusundan gelişmiş doku ve organların zarar görmesi sonucu oluşan hastalıkların tedavisinde kullanılabilir. Organ nakillerinde vücudun yeni organı reddetmemesi için kullanımı FDA dahil tüm kurumlarca onaylanmıştır. Bunun yanı sıra serebral palsi, otism, çocuklardaki işitme kaybı, Tip-I diyabet ayrıca Parkinson gibi sinir sistemi harabiyeti; MS (multiple skleroz), romatoit artirit, osteogenesis imperfekta gibi oto-immün hastalıkların tedavisinde kullanılabileceği düşünülmüş ve bunu araştırmak için yurt içi ve yurt dışında FDA ve EMA onaylı birçok klinik araştırma çalışmaları yapılmaktadır. Serebral palsi 1/400 çocukta otism ise 1/100 çocukta görüldüğü düşünülürse sözü edilen hastalıkların tedavisi gerçekleştirebilirse insanlık için büyük bir aşama olacaktır.

Toplam Kayıt Sayısı : 1
Toplam 1 Sayfa Listelenecek
Sayfa (1/1) : 1.

 
 
Otel Adı
Size Özel
Şehir
Bölge
Tesis Değerlendirmesi
Pansiyon
Fiyat
Deniz kıyısında
Şehir Merkezinde
 
 
 
 

 
 
 
 
   [ Transfer ]    [ Paket Tur Sözleşmesi ]    [ Yurt Dışı Uçak Bileti ]    [ Gizlilik İlkeleri ]    [ Fiyat Politikası ]    [ Sorumluluk ]    [ Mail Order Form ]    [ İnsan Kaynakları ]    [ Acente Başvuru Formu ]    [ M.I.C.E. ]   
Bookmark and Share

Belge No: A-5772
BRIGHTTOUR
T: 0212 356 47 56 | İstek ve Önerileriniz için info@brighttour.com adresini kullanabilirsiniz.

designed by mescomedia

BRIGHTTOUR 2007 - 2020 ©
 Tüm Hakları saklıdır. Sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.