BRIGHTTOUR

 
 
Los Angeles Las Vegas San Diego Turu
  Los Angeles Las Vegas San Diego Turu -    Los Angeles Las Vegas San Diego Turu
Los Angeles Las Vegas San Diego Turu

Los Angeles Las Vegas San Diego Turu

Los Angeles Las Vegas San Diego Turu Rezervasyon Talep

 

Los Angeles Las Vegas San Diego Turu Biz Sizi Arayalım

San Diego ofisimiz açışını özel fiyatlar

 

Los Angeles Turu
Yeni Sayfa 1

Los Angeles-Las Vegas-San Diego Tur Detayı
7 gece 8 gün

15 Kasım hareketli 7 gece 8 gün THY ile

1. Gün: ISTANBUL-LOS ANGELES
İstanbul Atatürk Havalimanından Los Angeles hareket. Los Angeles’a varış Havalimanında sizleri bekleyen rehberimiz tarafından karşılanma ve özel aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra kısa bir dinlenmenin ardından, kısa bir Los Angeles turu için otelden ayrılıyoruz. Rehberiniz akşam yemeği için sizlere öneride bulunacaktır. Geceleme otelimizde.

2. Gün: LOS ANGELES


Sabah otelden ayrılarak kahvaltımızı alacağımız Amerikan geleneksel tarzı kahvaltı salonuna gidiyoruz. Kahvaltı sonrası Amerika’nın Melekler Şehri olarak tanınan, 2.büyük şehri olan Los Angeles'ı tanıtan bir tur yapacağız. Şehir turumuzun ilk durağı filmlerden anımsayacağınız Hollywood yazısı olacak. Aracımızla Hollywood tepesine tırmanıp şehrin simgesi olan Dev Harfleri fotoğraflama şansı, bir sonraki durak; Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra ünlü Sunset Strip yolu üzerinden Beverly Hills’e geçiyoruz. Burada Los Angeles’in zenginlerinin evlerinin arasından geçip Beverly Hills’in meşhur sembolünün önünde kısa bir fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra ’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra Uzay gözlemevi olan Griffith Observatory'ye gidiyoruz. Apollo programında astronotların eğitildiği bu merkezde Amerikan astronotlarının aydan getirdikleri örnekleri görebilirsiniz. Aynı zamanda Los Angeles şehrini kuş bakışı görme imkanınız olacak. Otelimize transfer ve akşam yemeği için buluşma saatinin belirlenmesinin ardından dinlenmek için serbest zaman. Rehberiniz akşam yemeği için sizlere öneride bulunacaktır. Geceleme otelimizde.

3. Gün: LOS ANGELES - LAS VEGAS
Sabah otelden çıkış ve kahvaltı. Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas’a hareket. California eyaletinden Nevada eyaletine tam geçerken Mojave Çölünün ortasında 1800'lu yıllarda batının en verimli gümüş madeni olan Hayalat Kasaba "Ghost Town" bize vahşi batı ruhunu hissettirecek. Yolda arzu edilirse Tender Outlet’lerin de kısa bir mola. Akşam üzeri Las Vegas’tayız. Başdöndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz. Otele yerleşme ve ardından otel oryantasyonu. Akşam Las Vegas Strip’te yürüyüş ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkanı. Las Vegas’ın dünyaca ünlü şovlarına gitmek isteyen misafirlerimizin transferlerini yapacağız. Geceleme otelimizde.

4. Gün: LAS VEGAS
Sabah kahvaltıdan sonra Grand Canyon’u andıran, her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan, oluşumun 600 milyon yıl öncesine dayanan Red Rock Canyon’u panoramik bir şekilde gezeceğiz. Burada dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zamanımız olacak. Canyon’dan ayrıldıktan sonra otelimize dönüyoruz. Öğleden sonra arzu edilirse Amerika’nın en büyük elektronik eşya zinciri olan Best Buy’a uğrayabiliriz. Akşam şovlar ve otelleri gezmek için serbest zaman.

5. Gün: LAS VEGAS-SAN DIEGO
Sabah kahvaltısından sonra Pasifik Okyanusu sahilinden güneye doğru Amerika-Meksika sınırında bulunan Amerikanin En güzel şehri lakaplı San Diego’ya gidiyoruz. San Diego’ya varışta ilk önce şehri tanıtan bir tur yapacağız. İlk durağımız fokları ve plajlarıyla ünlü La Jolla , daha sonra okyanusun kıyısında çok şirin kafelerin ve hediyelik eşyalar satan dükkânların bulunduğu Sea Port Village, Tom Cruise'lu Top Gun filminin çekildiği Midway uçak gemisi, Downtown’in kalbi olarak anılan ve San Diego’nun sembolü haline gelmiş GasLamp Quarter olacak. Tur sonrası otelimize transferimiz olacak. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam yemeği için otelden transfer. Rehberiniz akşam yemeği için seçtiğiniz restorana transferinizi yapacak. Yemek sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde

6. Gün: SAN DIEGO
Sabah kahvaltımızı alacağımız kafeye gidiyoruz. Kahvaltı sonrası Amerika’nın en büyük, en düzenli parkı unvanına sahip; içerisinde onlarca müze, botanik bahçeleri, tarihi sanat merkezleri ve tiyatroların bulunduğu Balboa Park’ına gidiyoruz. Burada sanatçıların kendi eserlerini sergilediği İspanyol köyü, botanik bahçeleri ve sayısız mimari eserler başlıca görülecek yerlerdir. (Burada fotoğraf makinelerimizi bol bol kullanacağız) San Diego’nun zenginlerinin yaşadığı Coronado adası, da görülecek yerler arasındadır. J Street Marina’da okyanusun kıyısında öğle yemeği molası verdikten sonra, premium outletler zincirinin en büyük outletlerinden biri olan Las Americas’da alışveriş için serbest zamanımız olacak. Daha sonra İtalyanların yaşadığı ve İtalyan mimari özelliklerinin hakim olduğu Little Italy’de kısa bir yürüyüş yapacağız. Turumuzun sonunda otele transferimiz olacak. Otele yerleştikten sonra akşam yemeği için 1800’lü yılların mimarisine sahip, 2005 ve 2006 yıllarında üst üste Amerika’nın en çok ziyaret edilen eyalet parkı olan Old Town’a gidiyoruz. Konaklama San Diego’da.

7. Gün: SAN DIEGO
Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra alışveriş ve şehri tanımakiçin serbest zaman.

8. Gün: SAN DIEGO-LOS ANGELES-İSTANBUL
Sabah istenilen saatte lobide buluşma ve kahvaltı için otelden hareket. Otel dışında yapacağımız kahvaltının ardından İstanbul’a dönmek üzere Los Angeles havalimanına gidiyoruz. Havalimanına varışta gümrük, pasaport ve check-in işlemlerinin ardından rehberimiz ile vedalaşıp, İstanbul uçuşu için uçağımıza geçiyoruz. Dönüş uçuşumuzu TürkHava Yollarının TK0020 sefer sayılı uçağı ile saat 18:20’de yapacağız. Geceleme uçakta.

9. Gün:ISTANBUL
İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu

Yeni Sayfa 1

Türk Hava Yolları ile İstanbul – Los Angeles – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları
Los Angeles’da Millner hotel Inn veya benzeri otel’de 2 gece oda bazında konaklama
Las Vegas’da wetern Mc Carrn Inn benzeri otelde 2 gece oda bazında konaklama
San Diego’da Courtyard Marriot veya benzeri otelde 2 gece oda bazında konaklama
Sabah kahvaltıları ve transferleri
Los Angeles Havalimanı – Los Angeles otel transferi
Los Angeles – Las Vegas transferi
Las Vegas – San Diego transferi
Las Vegas şehir turu (Yürüyerek yapılır)
San Diego oteli – Los Angeles Havalimanı transferi
Belirtilen tüm turlar ve transferler Tecrübeli rehberlik hizmeti.
Zorunlu seyahat sigortası dahildir.

 

*Programda belirtilmemiş olan turlar, öğle ve akşam yemekleri.
*Kalınacak olan otellerdeki şahsi harcamalar (telefon, minibar, kurutemizleme,v.b)
*ABD vize ücreti.
*Kişi başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
*Amerika içi uçuşlarda valiz başına 15 ile 25 USD arası ücret alınmaktadır. (01 Temmuz 2008 tarihi itibarı ile ABD Sivil Havacılığı tarafından bu kural yürürlüğe konulmuştur.)

**Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında yada seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması, v.b gibi durumlarda  Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 80 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan  Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Bright Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

 NOT:
*Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Türk Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden acentamız kesinlikle sorumlu tutulamaz.
*Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.
*Bright Tour force majeur durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
*Turumuzun gerçekleşebilmesi için en az 20 kişinin katılımına ihtiyaç vardır. (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde bright Tour yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve yolcularına para iadesi yapar)
*Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.
*Panoramik şehir turları herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
*Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.
*Otellere check-in saati Amerika’da 14:00 – 15:00 arası, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.
*Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar ve konvörtıbl değillerdir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda ABD Doları götürmenizi tavsiye ederiz.
*Cep telefonlarınız yurt dışı kullanımına açık ise gidilen her yerde cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz.
*Amerika Birleşik Devletlerinde cep telefonları Triband sistemi ile çalışmaktadır. Bu sisteme sahip olmayan cep telefonları kullanılamayacaktır. Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.
*Amerika Birleşik Devletlerinde elektrik sistemleri 110 volt ile çalışmakta olup Türkiye’den farklı bir fiş ve priz sistemi mevcuttur. Yanınızda götürdüğünüz video kamera, dijital Fotoğraf makinesi cep telefonlarını şarj etmek için bir dönüştürücüye ihtiyacınız olacaktır. Bunu  Türkiye’deki elektrikçi dükkanlarından temin edebilir ya da Amerika’ da rehberiniz yardımı ile oradaki dükkanlardan da satın alabilirsiniz. 
*Pasaport temdit süresinin seyahat başlangıç tarihi itibarı ile en az 9 ay olması gerekmektedir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında (SADECE THY UÇUŞU İÇİN GEÇERLİDİR!)  kişi başına valiz hakkı maksimum 2 parça valiz ve 46 kg. ile sınırlıdır.(2X23KG-1 PARÇA VALİZİN AĞIRLIĞI 23KG ‘I GEÇMEMELİDİR)  (Kişi başına 23 kg / valiz  sadece ve sadece okyanus ötesi uçuşlar için geçerli olup, Amerika içi uçuşlarda bu kural geçerli değildir. Amerika iç hat veya ülkeler arası uçuşlarda yolcu check-in yapacağı her valiz için 20-25 $ arası ücreti check-in esnasından münferiden öder) Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Bright Tour ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.
* Son zamanlarda artan terör ihbarları yüzünden kabin içerisine alabileceğiniz eşyalar konusunda ciddi kısıtlamalar getirilmiştir. Kabin içerisine alacağınız çantalarınızda kesinlikle hiçbir kesici , delici, yanıcı, parlayıcı madde bulundurmayınız. (Deodorant, Tırnak makası, çakmak vb) Su dahil hiçbir yiyecek ,içecek maddesine müsaade edilmemektedir. El Kremi 50mg, Diş macunu 50mg, Parfüm 50ml limitlerini aşmayacak şekilde ve şeffaf bir poşet içerisinde kabine içerisine alınabilir. Laptop, Fotoğraf makinesi, Mp3 çalar gibi eşyalarınıza izin verilmektedir.  
*Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problemde Bright Tour kesinlikle sorumlu değildir. Bilet kesildikten sonra ister iç hat ister dış hat olsun isim değişikliği kesinlikle yapılamaz. Kesilen yeni dış hat bileti ve seyahat içerisinde gidilecek olan şehirler arasındaki diğer uçuş biletlerinin meblağı seyahat eden yolcuya rücu eder.
*Bu seyahate iştirak edecek her yolcunun Amerikan vizesine ihtiyacı vardır. Bright Tour vize alımlarında izlenecek prosedür hakkında yardımcı olabilir. ABD Konsolosluğu veya Büyükelçiliği randevu bazında çalışmakta olup, vize müracatını şahsen kabul etmektedir.
*Şirketimiz sizler ile konsolosluk / elçilik arasında bir aracı konumunda olup, herhangi bir vize alım garantisi veremez. Bu durumda konsolosluk / elçiliğin vermediği vizelerden Bright Tour kesinlikle sorumlu tutulamaz. Vize alımından önce kayıt olurken Bright Tour’a yolcunun ödediği meblağ yolcu vize alamadığı veya yolcu seyahate gitmekten vazgeçtiği takdirde iade yapılmaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
*Restoranlarda menüler oldukça büyüktür. Dolayısıyla sipariş verirken buna dikkat ediniz. Aksi takdirde tabağınızda yenememiş olarak ciddi bir porsiyon bırakabilirsiniz. 
*Program esnasında kullanılacak olan otobüsler en fazla 5 yaşında olup seyahate iştirak eden yolcu sayısına göre en az 15 en fazla 54 kişiliktir. Otobüs yolculuğu esnasında kişi başına 2 adet valiz ve 2 adet el çantası alınabilir.
*Otellerde 3 lü odaların standardı diğer iki kişilik odaların standardı ve ebatları ile genelde aynıdır. Dolayısıyla 3 yetişkin veya 2 yetişkin + 1 çocuğun (ek yataklı) aynı odada kalması bazı otellerde konforunuzu etkileyebilir. Üç kişilik odanın konforu veya ebadından ötürü oluşabilecek herhangi bir şikayetten veya sorundan Bright Tour veya Bright Tour rehberi sorumlu değildir.
*Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır.
 *Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.
*Kredi Kartları, Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler Bright Tour’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Bright Tour sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.
*Dünyadaki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Bright Tour un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi , sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.
  

Fiyat bilgisi için lütfen 0212 356 47 48 veya ABD , San Diego ofisimiz +1 619 483 56 84 arayınız.

Toplam Kayıt Sayısı : 1
Toplam 1 Sayfa Listelenecek
Sayfa (1/1) : 1.

 
 
Otel Adı
Size Özel
Şehir
Bölge
Tesis Değerlendirmesi
Pansiyon
Fiyat
Deniz kıyısında
Şehir Merkezinde
 
 
 
 

 
 
 
 

JS Bin
   [ Transfer ]    [ Paket Tur Sözleşmesi ]    [ Yurt Dışı Uçak Bileti ]    [ Gizlilik İlkeleri ]    [ Fiyat Politikası ]    [ Sorumluluk ]    [ Mail Order Form ]    [ İnsan Kaynakları ]    [ Acente Başvuru Formu ]    [ M.I.C.E. ]   
Bookmark and Share

Belge No: A-5772
BRIGHTTOUR
T: 0212 356 47 56 | İstek ve Önerileriniz için info@brighttour.com adresini kullanabilirsiniz.

designed by mescomedia

BRIGHTTOUR 2007 - 2019 ©
 Tüm Hakları saklıdır. Sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.